Філіп Кіркоров і Оля Полякова в прямому ефірі розповіли про свій роман

Поп-король російської естради Філіп Кіркоров та українська суперблондинка Оля Полякова поговорили в прямому ефірі. Зірки розповіли багато нового і цікавого. А також про те, коли Філіп Бедросович приїде з концертами в Україну.

Філіп Кіркоров і Оля Полякова в прямому ефірі розповіли про свій роман - today.ua

Несподівана і дуже захоплююча зустріч двох зірок дозволила шанувальникам дізнатися, про те, коли Філіп Кіркоров знову приїде в Україну, що пов'язує Бедросовича і Олю Полякову, а також про давні взаємини російського виконавця з Володимиром Зеленським...

Філіп Кіркоров і Оля Полякова в прямому ефірі розповіли про свій романУ прямому ефірі Оля Полякова і Філіп Кіркоров розмовляли, знаходячись кожен у своєму домі. Глядачі змогли побачити дітей обох зірок і домашню обстановку. Звичайно ж, екс-чоловік Алли Пугачової продемонстрував свою розкішну вітальню і «королівський» трон. Король естради як-ніяк.

Оля Полякова повідомила, що її молодша дочка Аліса не видала маму і нічого не сказала батькові про її роман з Кіркоровим. Зрозуміло, це був жарт, співачку з її російським колегою пов'язує давня дружба.

Оля Полякова і Філіп Кіркоров під час відеозв'язку трохи «побешкетували». Співачка запропонувала гру «правда чи дія», на яку поп-король з радістю погодився. Багато каверзних, несподіваних і навіть інтимних запитань прозвучало, відповіді були ще більш оригінальними і смішними. Полякова і Кіркоров навіть встигли продемонструвати свої оперні та спортивні здібності.

Вельми цікавим глядачам здався фрагмент відеозустрічі двох зірок, де Філіп Кіркоров розповів про своє найбільше бажання. Співак розповів, що мріє приїхати з концертною програмою в Україну, щоб показати публіці свої творчі новинки, проте зробити він це лише в одному випадку. Філіп Кіркоров зізнався, що раніше Володимир Зеленський сам його знаходив, знаючи, що російський співак його завжди підтримає. А зараз президент України мовчить і не запрошує Філіпа Бедросовича в свою країну. Кіркоров вирішив в цій ситуації просто чекати, напрошуватися він не збирається.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2151&v=7tGyJ_dQ4S0&feature=emb_logo

В іншому зустріч артистів можна назвати неймовірно веселою та позитивною. Оля Полякова і Філіп Кіркоров подарували своїм шанувальникам багато гумору, жартів і щирого сміху, що так важливо для людей, які опинилися замкнутими в чотирьох стінах під час карантину.

У коментарях до відео користувачі Мережі написали, що просто були щасливі побачити таку цікаву і веселу зустріч двох зірок, які зі сцени здаються недосяжними, а в житті виявилися звичайними людьми. Деякі зізналися, що є шанувальниками Філіпа Кіркорова, і що Україна чекає його з нетерпінням.

Нагадаємо, раніше в Мережі обговорювали публічне зізнання співака в любові до чоловіка. Чим здивував Філіп Кіркоров своїх численних фанатів?