Фаріон звернулася до російськомовних українців: “я прийшла вас знищувати»

Народний депутат Верховної Ради VII скликання Ірина Фаріон наробила галасу своїм новим жорстким і радикальним виступом. Скандальний політик не готова робити поблажок навіть воїнам української армії, які розмовляють російською мовою. Народна обраниця закликала всіх, хто не вивчив досі державну мову, зібрати валізу і їхати в Московію.

Фаріон звернулася до російськомовних українців: “я прийшла вас знищувати» - today.ua

Більше того, прямо з трибуни Верховної Ради Ірина Фаріон заявила, що вважає своєю головною місією в житті – знищення російськомовного населення України. "Я прийшла їх знищувати", - заявила обурена Фаріон.

Кожного російськомовного українця нардеп назвала "головним трофеєм Путіна", а їх історичною батьківщиною Московію. На думку Фаріон, ті, хто спілкуються російською мовою є носіями російської культури, що неприйнятно для нинішньої історичної парадигми в Україні. Ірина Фаріон у виразах не соромилася.

"Російськомовне населення - це побутовий штам тих скигліїв і маргіналів, які себе асоціюють з колись могутньою імперією зла. Вони не просто є меншиною, вони є людьми, які вийшли за межі нинішньої історичної парадигми», - вважає член Політичної ради ВО «Свобода».

Фаріон звернулася до російськомовних українців: “я прийшла вас знищувати»"Я дуже хочу, щоб їм там (в Московії. - прим.ред.) було комфортно: упакували валізи – і туди поїхали. Якщо вас не влаштовує наша історична парадигма-українська мова, українська культура-то ми Вам нічим допомогти не можемо", - підсумувала Ірина Фаріон.

Це далеко не перший виступ Ірини Фаріон, раніше політик заявляла, що російськомовні українські військовослужбовці, які захищають Україну на Донбасі від російсько-терористичних військ, теж є «москалями».

Нерідко Ірина Фаріон виступає з різкою критикою і інших зарубіжних держав. Так, нардеп опинилася в центрі антисемітського скандалу. Її обурило, що Національний меморіал Голокосту Ізраїлю відмовився визнавати митрополита Шептицького праведником народів світу.

Нагадаємо, раніше Ірина Фаріон публічно присоромила екс-міністра освіти Анну Новосад. Скандальна політик від партії "Свобода" перевірила на грамотність пости Новосад у Фейсбуці.

В Україні індексуватимуть аліменти: з року в рік доведеться платити більше
В Україні вступив в дію закон, згідно з яким аліменти будуть індексуватися. Таким чином, одержувач аліментів зможе з кожним роком мати більше грошей, ...
Жінки в Україні зможуть йти на пенсію в 55 років: дізнайтеся, кому пощастить
Пенсійний вік для жінок в Україні можуть знизити, давши можливість представницям слабкої статі виходити на відпочинок у 55 років, інформує медіа-ресур...
Курс валют знову змінився: долар подорожчав, євро втрачає позиції
У Нацбанку оновили дані за офіційним курсом валют в Україні на кінець поточного тижня. Що відбувається на ринку, і чим це загрожує стабільності націон...
В Україні всіх зобов'яжуть платити внески до накопичувальної пенсії: що пропонує уряд
В Україні можуть ввести обов'язкові внески до накопичувальної пенсії для всіх працюючих громадян. Мінсоцполітики придумало схему, при якій існуюча сол...
Що чекає курс гривні в найближчі місяці: в НБУ озвучили несподіваний прогноз
У Нацбанку розповіли, чого чекати українцям на валютному ринку до кінця поточного року і як зміниться курс гривні. Несподіваний прогноз озвучив глава ...