Європа вводить тотальний карантин, вихід на вулицю тільки за спецперепустками: що чекає Україну

Друга хвиля коронавіруса захлеснула весь світ, країни Європи оголосили про вихід ситуації з-під контролю. Готується перехід на максимально жорсткі карантинні умови, коли вийти на вулицю можна буде тільки по спецперепусткам. Подібна ситуація не може не відбитися на Україні, чого чекати найближчим часом громадянам країни?

Європа вводить тотальний карантин, вихід на вулицю тільки за спецперепустками: що чекає Україну - today.ua

Провідні країни Європи вживають безпрецедентних заходів з протидії поширення китайського вірусу. Президент Франції Еммануель Макрон виправдав значне посилення карантину в країні тим, що коронавірус почав поширюватися з неймовірною швидкістю, такого не прогнозувалося навіть в самих песимістичних заявах, до того ж, друга хвиля захворювання стала ще смертельнішою і важчою, ніж в період зима-весна 2020 року.

У Франції людям заборонять виходити на вулицю. Всі походи в магазин, до лікаря, на роботу і навіть заради прогулянки біля будинку будуть здійснюватися тільки за спецперепустками. Всіх, кого можливо, переведуть на віддалену роботу, вузи перейдуть на дистанційне навчання. Дитячі садки та школи працюватимуть в звичайному режимі.

Дані заходи будуть діяти до 1 грудня 2020 р. Подібні обмежувальні заходи вводять також в Німеччині та Литві.Європа вводить тотальний карантин, вихід на вулицю тільки за спецперепустками: що чекає Україну Багато медиків закликають владу ввести жорсткий карантин і в Україні, оскільки зупинити іншими способами стрімке поширення Ковід-19 не вдається. Щодня захворюють тисячі чоловік. Вірусологи вимагають зупинити громадський транспорт, закрити метрополітен, ресторани і нічні клуби.

Нагадаємо, український Кабмін продовжив дію адаптивного карантину в Україні до кінця поточного року. Що зміниться для українців вже з 1 листопада?