Олена Зеленська у прозорій шоколадній сукні у стилі Кейт Міддлтон зачарувала естонців

Олена Зеленська зустрілася з представниками уряду Естонії, зачарувавши їх чудовим вбранням у трендовій жіночній сукні.

Олена Зеленська у прозорій шоколадній сукні у стилі Кейт Міддлтон зачарувала естонців - today.ua

У Києві відбулася зустріч першої леді України, щоб обговорити проект "Адреса дитинства", яким займається її благодійний фонд. Він займається будівництвом будинків для прийомних сімей, які постраждали від війни.

"Під час зустрічі з командою уряду Естонії на чолі з міністром економіки та інформаційних технологій Тіїтом Рісало, першою леді України Оленою Зеленською, погодили будівництво двох будинків для прийомних сімей. Дякуємо Estonian Centre for International Development за підтримку ініціативи", - йдеться у публікації фонду.

Для появи на публіці Олена Зеленська обрала приголомшливий образ, взявши ідею у британської принцеси - Кейт Міддлтон дуже любить сукні в такому стилі. На зустрічі з естонським урядом перша леді України з'явилася у жіночній сукні довжиною міді, з довгими прозорими рукавами з манжетами та краваткою. Талію дружина українського президента Зеленського підкреслила тонким ремінцем в тон наряду.

Олена Зеленська у прозорій шоколадній сукні у стилі Кейт Міддлтон зачарувала естонців

Волосся 45-річна екс-сценаристка студії "Квартал 95" поклала на бічний проділ, надала обсягу корінню, а кінці підкрутила всередину. У макіяжі перша леді підкреслила очі, а образ завершила трендовими золотими сережками.

Олена Зеленська у прозорій шоколадній сукні у стилі Кейт Міддлтон зачарувала естонців

"Естонія послідовно підтримує Україну та бере участь у соціально важливих проектах. Зокрема, естонці вже збудували модульний дитячий садок у м. Овруч Житомирської області за рахунок коштів держави, а також роблять внесок у реконструкцію мосту в Малині, - йдеться у публікації фонду. - Дякуємо наших друзів з Естонії за партнерство та можливість допомогти ще більшій кількості постраждалих українських дітей та сімей”.

Нагадаємо, Олена Зеленська у жакеті королівського кольору та з локонами зачарувала шведську публіку.