Олена Зеленська у чорному жакеті з білою вишивкою та трендових сережках виступила на Good Morning America

Тиждень тому, коли перша леді України була у Нью-Йорку, щоб представити свою нову фундацію, її запросили виступити на місцевому телебаченні. Олена Зеленська з'явилася у студії програми Good Morning America на телеканалі ABC, щоб розповісти про звірства російської армії на території України, про свій новий проект та план відновлення України.

Олена Зеленська у чорному жакеті з білою вишивкою та трендових сережках виступила на Good Morning America - today.ua

У студії ранкового новинного шоу "Доброго ранку, Америка" дружина українського президента прийшла, як завжди, у чудовому образі. Її вибір знову припав на вбрання від вітчизняного виробника.

Олена Зеленська підкреслила свою струнку фігуру в елегантному костюмі, одягнувши звужені вкорочені класичні штани зі стрілками, чорну блузу з вирізом-човником та неймовірної краси чорний піджак із білою вишивкою спереду. Образ вона завершила класичними чорними туфлями з гострим носком на високих підборах.

Олена Зеленська у чорному жакеті з білою вишивкою та трендових сережках виступила на Good Morning AmericaОлена Зеленська у чорному жакеті з білою вишивкою та трендових сережках виступила на Good Morning America

Перша леді України одягла трендові золоті сережки, а також поклала волосся у улюблену зачіску – бічний проділ та підкручені назовні кінці.

Олена Зеленська у чорному жакеті з білою вишивкою та трендових сережках виступила на Good Morning AmericaОлена Зеленська у чорному жакеті з білою вишивкою та трендових сережках виступила на Good Morning America

"Розповіла програмі  про свій новий гуманітарний проєкт із відбудови України. Відтепер кожен у світі, хто захоче допомогти нашій країні відновитися, зможе зробити це через фундацію, обравши один (кілька, або всі) із наших трьох напрямків: медицину, освіту, гуманітарну допомогу. По суті, у них відображено всі головні людські потреби: здоров’я, розвиток та належне забезпечення всім необхідним”, - наголосила Олена Зеленська.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Нагадаємо, Олена Зеленська у темно-зеленому жакеті та з новою зачіскою поспілкувалася з королевою Швеції.