Катерина Кухар у чорній сукні від українського бренду затьмарила красою на закритті фестивалю у Каннах

Українська балерина Катерина Кухар показала фото із червоної килимової доріжки закриття Канського кінофестивалю. Прима гідно представила Україну, затьмаривши красою у ніжній білизняній сукні.

Катерина Кухар у чорній сукні від українського бренду затьмарила красою на закритті фестивалю у Каннах - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм прима-балерина української опери та балету розповіла, що минулого тижня її запросили відвідати 76-й міжнародний кінофестиваль у Каннах. Зірка з радістю погодилася, бо це чергова можливість привернути увагу всього світу до української культури та балету.

На килимовій доріжці Канського Катерина Кухар з'явилася в довгій чорній сукні-комбінації на широких бретельках, з гарною відкритою спиною, розкльошеною від стегон спідницею та шлейфом. Волосся танцівниця поклала в гарну високу зачіску, залишивши чубчик обрамляти обличчя, а в макіяжі зробила акцент на очах.

"Отримала масу компліментів моїй сукні від GUDU", - зазначила у публікації балерина.

Катерина Кухар у чорній сукні від українського бренду затьмарила красою на закритті фестивалю у Каннах

Шанувальникам Кухар розповіла, що її приїзд справді приніс користь, адже вона познайомилася із відомими європейськими продюсерами, які зацікавилися співпрацею зі студентами Київського державного хореографічного коледжу - учні мають усі шанси взяти участь у майбутніх зйомках.

Також розпочалися переговори щодо європейського туру "Лісової пісні", якому можуть сприяти багаті французи українського походження.

Нагадаємо, Катерина Кухар показала рідкісні фото у бікіні. Прима-балерина поскаржилася на зайві кілограми.