Джинси, класичний піджак та кросівки: Олена Зеленська зачарувала трендовим вбранням 2022 року під час рідкісного виходу в світ

Вчора Олена Зеленська побувала у Львові, де на неї чекало кілька важливих запланованих заходів. Перша леді провела у "подорож життя" онкохворих дітей України, яких у Європі візьмуть на лікування. Завітала до бомбосховища одного з львівських ліцеїв, де з вересня планують навчатися діти. І волонтерів, які надають безплатну психологічну, юридичну та соціальну допомогу. Також дружина Володимира Зеленського вразила своїм зовнішнім виглядом.

Джинси, класичний піджак та кросівки: Олена Зеленська зачарувала трендовим вбранням 2022 року під час рідкісного виходу в світ - today.ua

44-річна Олена Зеленська зовсім не виглядає на свій вік, їй можна дати щонайменше на 5 років менше. А все завдяки вдало підібраній зачісці та стильним вбранням. Перша леді не тільки примудряється дотримуватись суворого офісного стилю, а й впроваджує в образи сучасні тренди.

Так, під час свого візиту до Львова Олена Зеленська виглядала як ще та модниця. Вона обрала комфортний, але водночас елегантний образ, дотримуючись наймоднішої формули 2022 року. Джинси, класичний піджак та кросівки: Олена Зеленська зачарувала трендовим вбранням 2022 року під час рідкісного виходу в світДжинси, класичний піджак та кросівки: Олена Зеленська зачарувала трендовим вбранням 2022 року під час рідкісного виходу в світДжинси, класичний піджак та кросівки: Олена Зеленська зачарувала трендовим вбранням 2022 року під час рідкісного виходу в світ Дружина українського президента одягла ідеальні сині прямі джинси, які зробили її ноги візуально довшими, подовжений чорний піджак вільного крою, ніби взятий із гардероба чоловіка, та трендові білі кросівки із задниками у кольори прапора України від українського бренду. Джинси, класичний піджак та кросівки: Олена Зеленська зачарувала трендовим вбранням 2022 року під час рідкісного виходу в світДжинси, класичний піджак та кросівки: Олена Зеленська зачарувала трендовим вбранням 2022 року під час рідкісного виходу в світ Кросівки від the Coat by Katya Silchenko увійшли до патріотичної колекції, а гроші з продажу передаються на допомогу армії та потреби біженців. Джинси, класичний піджак та кросівки: Олена Зеленська зачарувала трендовим вбранням 2022 року під час рідкісного виходу в світДжинси, класичний піджак та кросівки: Олена Зеленська зачарувала трендовим вбранням 2022 року під час рідкісного виходу в світ Нагадаємо, Олена Зеленська у блузі з імітацією глибокого декольте зробила рідкісний вихід у світ.