Дорожні ями застелили килимами: такого в Україні ви ще точно не бачили

Якщо дороги не ремонтують, то небезпечність ям і вибоїн для автомобілів можна пом'якшити. Для цього потрібно всього лише скористатися кмітливістю. Що і зробили харків'яни. Такого ви ще точно не бачили!

Дорожні ями застелили килимами: такого в Україні ви ще точно не бачили - today.ua

У Мережі бурхливо обговорюють вулицю Харкова, на проїжджій частині якої ями і вибоїни якийсь добрий чоловік застелив килимами і старим верхнім одягом. Це було зроблено для того, щоб текстильне покриття прикрило гострі краї зруйнованого дорожнього покриття і зменшило можливе пошкодження автомобілів.

Дорожні ями застелили килимами: такого в Україні ви ще точно не бачилиМісцеві жителі впізнали ділянку дороги і повідали, що цією доброю людиною виявився харків'янин, якого всі називають листоноша Пєчкін. Чоловік неподалік тримає гараж, де продає «мотлох».

Користувачі Мережі обговорили даний спосіб ремонту доріг, народ не соромиться у виразах. «Ось це я розумію розмах. Аж килимами вистелили дорогу. Ось це повага до народу, аж гордість бере», «Нанотехнології», «Алладины припаркувалися», «Евролатка», «Там поруч барахольщики стоять, це їм спасибі)», «його килими лежать довше асфальту, який першим змило дощем», «Перськими килимами дорогу услали, а вам все не так... Ех, розбалував вас Зеленський за рік правління», «Всі стають душевно хворими з нервовими розладами, коли машина б'ється днищем на таких дорогах!»

Дорожні ями застелили килимами: такого в Україні ви ще точно не бачилиНагадаємо, раніше Міхеїл Саакашвілі попередив, що до кінця року Україна залишиться без залізниці. Що відбувається в Укрзалізниці?