Дочка репера Емінема виходить заміж: наречена показала шикарну каблучку з діамантом

Дочка відомого американського репера Емінема виходить заміж. Хейлі Метерс отримала пропозицію руки та серця від свого давнього бойфренда Евана МакКлінтока. 27-річна спадкоємиця музиканта показала зворушливі фото із заручин - вона отримала шикарну каблучку з діамантом.

Дочка репера Емінема виходить заміж: наречена показала шикарну каблучку з діамантом - today.ua

Дочка Емінема погодилася стати дружиною Евана МакКлінтока. Вона поділилася кадрами, зробленими під час заручин. Хейлі Метерс явно не готувалася до урочистої події – мабуть, не знала про те, що коханий приготував для неї сюрприз. Дівчина була одягнена у чорну шкіряну куртку, джинси та півчобітки на невисокому підборі. Наречений постав у білій сорочці, молочних штанах та чорному пальті.

Дочка репера Емінема виходить заміж: наречена показала шикарну каблучку з діамантом

Еван МакКлінтока освідчився Хейлі в коханні, став на одне коліно і витягнув коробочку з каблучкою. Хлопець зупинив вибір на золотій прикрасі з діамантом. Метерс із радістю прийняла пропозицію обранця і погодилася вийти за нього.

Дочка репера Емінема виходить заміж: наречена показала шикарну каблучку з діамантом

Закохані відкрили разом пляшку шампанського. Наречена продемонструвала кільце на безіменному пальці, коли тримала в руках келих. Вона зізналася, що любить майбутнього чоловіка.

Дочка репера Емінема виходить заміж: наречена показала шикарну каблучку з діамантомДочка репера Емінема виходить заміж: наречена показала шикарну каблучку з діамантом

Нагадаємо, Хейлі – дочка Емінема та його колишньої дружини Кім Скотт. Дівчина – здобула титул королеви краси в середній школі, вивчала психологію в Мічиганському державному університеті. Вона не планує пов'язувати життя з шоу-бізнесом, у якому досяг її успіху батько. Інстадіва має чудові стосунки з батьками, незважаючи на їх скандальні розставання.

Раніше повідомлялося про весілля дочки колишнього американського президента Дональда Трампа. Тіффані вийшла заміж за ліванського мільярдера.