Дизайн манікюру 2020: Топ-5 модних новинок в нейл-арті

Літній манікюр 2020 буде незвичайним і оригінальним. Модні тенденції нового сезону в нейл-арті нікого не залишать байдужим.

Дизайн манікюру 2020: Топ-5 модних новинок в нейл-арті - today.ua

Наклейки в тренді

Дизайн манікюру 2020: Топ-5 модних новинок в нейл-артіПридбайте декілька видів різних слайдерів і наклейок для манікюру. Особливу увагу зверніть на квіти, комах і фрукти. Сміливо прикрашайте свої нігтики красивими зображеннями. Благо, на сьогоднішній день їх вибір просто безмежний. Ну а приклеїти до нігтьової пластини, покритої лаком, міні-наклейки труднощів вам точно не складе.

Яскраве обрамлення

Дизайн манікюру 2020: Топ-5 модних новинок в нейл-артіПокрийте нігті прозорим або пастельних тонів лаком. Зробіть французький манікюр, додайте місячний, а з боків намалюйте красиві елементи. В результаті у вас вийде нейл-арт, який представляє собою рамочки на нігтики. Дуже цікаво виглядає такий дизайн.

Морські скельця

Дизайн манікюру 2020: Топ-5 модних новинок в нейл-артіПам'ятаєте, як красиво виглядає осколок скла, обточений морськими хвилями? Перетворіть свої нігтики в подібні шедеври. Змішайте трохи кольорової емалі з прозорим верхнім покриттям для манікюру. Нанесіть на нігті. Закріпіть результат матовим топом. Ну, як?

Веселі смайлики

Дизайн манікюру 2020: Топ-5 модних новинок в нейл-артіПокрийте нігті лаком. Потім в хаотичному порядку розташуйте жовті плямочки-кружечки. Висушіть, домалюйте посмішку, здивовані оченята або рожеві щічки... Смайлики з різними емоціями – це дуже актуально в новому сезоні.

Португальські мотиви

Дизайн манікюру 2020: Топ-5 модних новинок в нейл-артіЇх не так вже й складно намалювати. Зате трохи постаравшись, ви будете відчувати себе наймоднішою у новому літньому сезоні 2020.

Крім того, в моду входить «смачний» манікюр. Ні, малювати тортики і морозиво не потрібно. Прикрасьте свої нігтики дивно апетитними відтінками «toffee nails».