Даша Астаф’єва захопила формами в новому кліпі Playmate

703
Даша Астаф'єва захопила формами в новому кліпі Playmate - today.ua

Українська співачка і актриса Даша Астаф’єва представила новий кліп на пісню Playmate. Відео було опубліковано на офіційному YouTube-каналі зірки Астаф’євої. У новому кліпі Playmate сексуальна красуня Даша Астаф’єва згадує свою співпрацю з журналом Playboy. До речі, словом «рlaymate» називають дівчат, представлених на розвороті журналу Playboy як дівчина місяця. Астаф’єва отримала це звання в 2009 році, засвітившись в ювілейному випуску легендарного чоловічого глянцю Playboy – саме цей факт, на думку багатьох фанатів, і приніс Даші Астаф’євій шалену популярність.

Відзначається, що нова композиція увійде до нового альбому Даші Астаф’євої, вихід якого запланований на 2019 рік.

Режисером нового кліпу на пісню Playmate став Шах Таліфта, з яким Астаф’єва вже працювала над кліпом Fetish, які вийшли восени минулого року.

Раніше відома українська співачка і актриса Даша Астаф’єва, яка стала зіркою комедії «Свінгери», зізналася, що хоче піти з шоу-бізнесу.

33-річна Даша Астаф’єва також зізналася, що некомфортно почувається на сцені. Астаф’єва готова відмовитися від зоряного статусу заради сім’ї та материнства.

загрузка...