Щоб не смерділо з відра для сміття: три лайфхаки, як позбутися від неприємного аромату

Коли у відрі з'являється неприємний запах, його потрібно вимити, а щоб запах не в'їдався, є три прості способи запобігти "аромату".

Щоб не смерділо з відра для сміття: три лайфхаки, як позбутися від неприємного аромату - today.ua

В основному неприємний запах з'являється через те, що залишки їжі виділяють сік, який стікає на дно відра. Звичайно ж, щоб цього уникнути, потрібно частіше виносити сміття, але це не завжди раціонально, особливо якщо живеш один. А тому пропонуємо вам скористатися одним з наведених нижче способів.

Три лайфхаки, щоб не смерділо з відра для сміття

Деревний котячий наповнювач для туалету чудово вбирає рідину та нейтралізує неприємний запах (адже саме для цього він і був створений). Висипте на дно в один шар наповнювач для котячого туалету і змінюйте його в міру того, як усі бруски стануть розсипчастими і на вигляд перетворяться на мокрий пісок.

Прекрасний спосіб, якщо ви або ваша бабуся виписує газети, використовувати саме їх. Достатньо скласти аркуш газети вдвічі і постелити на дно відра. Друковане видання чудово вбирає рідину та нейтралізує запах.

Щоб не смерділо з відра для сміття: три лайфхаки, як позбутися від неприємного аромату

Якщо ж проблема запаху не в рідині, яка накопичується на дні, а в прогниванні чи своєрідності продуктів, то допоможе інший лайфхак. У піалі змішуємо корицю з водою, беремо серветку або ватяний диск, змочуємо в розчині і кладемо в відро для сміття або в саме сміття, якщо відро наполовину заповнене. А якщо вдома є цитрусові, то відправте в сміття шкірку від апельсина або мандарина, яку попередньо вичавіть руками, щоб вона пустила сік.

Нагадаємо, ми розповідали, як повернути йоржику для туалету колишній вигляд - два простих способи і він буде як новий.