Що зміниться в Харкові після смерті Кернеса

У зв'язку з тим, що Геннадій Кернес помер від ускладнень коронавіруса, в Харкові оголосили триденну жалобу. Але що чекає один з найбільших і найбільш розвинених мегаполісів України далі, хто обійме посаду градоначальника, і коли відбудуться нові вибори?

Що зміниться в Харкові після смерті Кернеса - today.ua

Як відомо, весь час, поки мер Харкова Геннадій Кернес перебував на лікуванні в берлінській клініці Шаріте, виконуючим обов'язки градоначальника був Юрій Терехов, який є секретарем харківської міськради.

Керівник правління Громадянської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська розповіла, що згідно із законодавством України, в разі тяжкої хвороби або смерті міського голови повноваження мера переходять до секретаря міської ради.

Що зміниться в Харкові після смерті Кернеса На думку Айвазовської, найближчим часом керувати Харковом продовжить Юрій Терехов, що стосується нових виборів, то це питання можуть вирішити тільки депутати. Глава «ОПОРИ» вважає, що переобрання мера в цьому місті може затягнутися на кілька років.

Відзначимо, що коментуючи передчасну смерть Геннадія Кернеса, Юрій Терехов заявив, що буде продовжувати його справу. Чи означає це, що для жителів Харкова все залишиться як і раніше, і ніяких серйозних змін не передбачається, покаже час.

Нагадаємо, Геннадій Кернес помер в ніч з 16 на 17 грудня в Берліні, де проходив лікування від коронавіруса з 17 вересня. Незадовго до смерті харківського міського голови, повідомлялося, що він пішов на поправку і готується до виписки.