Наприкінці квітня часник з великою подякою прийме підживлення, завдяки чому дасть багатий урожай. Досвідчені городники стверджують, що це чарівне добриво дозволить головкам часнику розвинутись до вражаючих розмірів.
Наприкінці квітня на часнику активно наростає листя, і зовсім скоро запас харчування в насінні закінчиться, кінці пір'я почнуть жовтіти. Якщо не внести добрива, листя перестане розвиватися, пожовкне повністю, і плід не зможе правильно розвиватися.
Щоб цього уникнути перше підживлення обов'язково має містити азот в аміачній та нітратній формі. В іншому випадку в холодному ґрунті від підгодівлі не буде користі.
Чим підгодувати часник наприкінці квітня?
Спочатку рослини потрібно удобрити аміачною селітрою, а потім магнієм і сіркою. Завдяки азоту відбудеться наростання листя, а магній допоможе часнику засвоювати фосфор, щоб успішно розвивалася коренева система. Якщо перед тим як посадити часник ви не удобрювали землю фосфором, то перед підживленням вкопати гранули в борозенки вздовж ряду можна прямо зараз.
Всі підживлення у спільній роботі прискорять ріст та розвиток часнику, він досягне висоти 80-90 см і дасть головки вагою до 130 грамів.
Для приготування 10 літрів розчину потрібна столова ложка аміачної селітри та столова ложка сульфату магнію. Перемішуємо речовини у воді та приступаємо до поливу.
Як правильно удобрити часник?
Якщо просто полити рослину розчином, то особливої користі не буде. Це через те, що коріння часнику розташовуються досить глибоко, і щоб розчин потрапив до них, потрібно знати один лайфхак.
Уздовж ряду майже впритул до рослин потрібно зробити глибоку борозенку, в яку виливаємо поживний розчин. Завдяки локальному внесенню підживлення вдасться за допомогою мінімальної кількості добрив досягти найбільшої ефективності.
Наступне підживлення часнику потрібно провести приблизно через місяць.
Нагадаємо, досвідчені городники розповіли, чим підгодувати полуницю наприкінці квітня, щоби у червні не вистачало відер для врожаю.