Колишній чоловік Ані Лорак разом із красунею-нареченою відвів свою падчерку до школи у крихітному українському селі

Автор: Анастасия Березовская

Колишній чоловік Ані Лорак невдовзі після розлучення з українською співачкою знайшов щастя в особистому житті. На початку 2020 року він розпочав стосунки з українкою Лілією, яка народилася у крихітному селі Івано-Франківської області.

Колишній чоловік Ані Лорак разом із красунею-нареченою відвів свою падчерку до школи у крихітному українському селі - today.ua

Понад два роки закохані щасливі разом, а восени минулого року стало відомо, що турецький бізнесмен зробив своїй коханій пропозицію руки та серця. 26-річна дівчина має дочку, яку Мурат Налчаджіоглу прийняв як свою власну.

Днями в особистому обліковому записі в Інстаграм колишній чоловік Ані Лорак поділився кадрами з коханою та її дочкою. Батьки відвели дівчинку до школи. Стало відомо, що малеча, якій 25 вересня виповниться 8 років, ходить до школи в селі Стецева Снятинської міської громади Коломийського району Івано-Франківської області України.

Колишній чоловік Ані Лорак разом із красунею-нареченою відвів свою падчерку до школи у крихітному українському селі

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

"Сьогодні до школи", - підписав публікацію Мурат.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Колишній чоловік Ані Лорак разом із красунею-нареченою відвів свою падчерку до школи у крихітному українському селі Відомо, що саме із цього села родом Лілія. Там мешкають її батьки. І саме туди приїхав Мурат із коханою, наважившись повернутися до України після російського вторгнення. Мабуть, пара вирішила залишити дитину на дідуся та бабусю у безпечнішому місці, а самі живуть у Києві, де у них багато роботи.

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак похвалився своєю молодою красунею-нареченою. 26-річна дівчина вразила зовнішнім виглядом у мініспідниці та з сумкою за 140 тисяч гривень.