Колишня дружина Остапчука зізналася, чи зраджував їй шоумен або вона йому

Колишня дружина Володимира Остапчука вирішила чесно розповісти шанувальникам про своє особисте життя. Нотаріус і блогерка зізналася, чи зраджував їй український ведучий, чи вона йому.

Колишня дружина Остапчука зізналася, чи зраджував їй шоумен або вона йому - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Крістіна Горняк ініціювала відповіді на запитання підписників. Звичайно ж, фанати захотіли дізнатися про інтимні подробиці з життя екс-пари. Зважаючи на те, що на прямі питання про Вову його колишня не відповідає, фоловери вирішили витягти з неї інформацію іншим способом.

Так, один із підписників поцікавився, чи зраджував блогерці хтось, чи вона комусь.

"Я – не було. Мені – не знаю, я не ловила на зрадах нікого зі своїх колишніх. А так, насправді, хз", - зазначила Крістіна Горняк .

Колишня дружина Остапчука зізналася, чи зраджував їй шоумен або вона йому

Тому шанувальники можуть з упевненістю сказати, що Володимир Остапчук розлучився з другою дружиною не через зради. Ні Крістіна не зраджувала шоумену, ні він їй. Тож питання про причину їхнього розставання залишається відкритим.

Як і у випадку з Оленою Войтенко, після розлучення з якою ведучий почав дуже швидко новий роман (а, з чуток, і зовсім під час шлюбу), не встиг він розлучитися з другою дружиною, як вже знайшов собі іншу. Його новою обраницею стала молодша дівчина - 22-річна журналістка Катерина Полтавська.

Нагадаємо, Володимир Остапчук після розлучення заговорив про стосунки з першою дружиною: "Наробив багато дурниць".