“Були скрізь першими“: Камалія похвалилася успіхами дочок-близнючок у школі в Британії

Українська співачка Камалія зараз зі своєю родиною перебуває в Британії. В Англії її 8-річні дочки ходять до школи і навіть взяли участь у масштабних спортивних змаганнях. Зі своїми шанувальниками виконавиця поділилася відео та розповіла про успіхи спадкоємиць.

“Були скрізь першими“: Камалія похвалилася успіхами дочок-близнючок у школі в Британії - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм, а також ТікТок найбагатша співачка України, що заміжня з пакистанським мільярдером, опублікувала кілька відео, показавши, як у Британії відбуваються подібні заходи. Батьки з дітьми та вчителями збираються у парку, влаштовують пікнік, змагаються та приємно проводять час.

"День спорту в школі у моїх дітей. Іду підтримувати і вболівати, - зазначила Камалія. - Сьогодні шкільні спортивні ігри. Мої дівчата теж змагаються. Це школа в Британії. А батьки - найвідданіші фанати та вболівальники... Діти - наше майбутнє, і так хочеться, щоб діти України знову могли бути щасливими, ходити до школи під мирним небом та розвивати свої таланти. Господи, почуй наші молитви".

“Були скрізь першими“: Камалія похвалилася успіхами дочок-близнючок у школі в Британії Також Камалія показала своїх 8-річних дочок-близнючок Арабеллу та Мірабеллу, які, за її словами, скрізь посіли перші місця. Так, наприклад, на відео можна побачити, що одна з дочок виконавиці обігнала інших дівчаток і першою дійшла фінішу у півкілометровому забігу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

"Пишаюся своїми дівчатами! Арабелла та Мірабелла вчора на щорічних шкільних спортивних іграх у легкій атлетиці були скрізь першими. А я вболівала, як шалена!" – зазначила Камалія.

На шкільному заході українська зірка з'явилася у жовтій сукні, а на плечі накинула джинсову куртку. Вона вдягла прикраси, залишила волосся розпущеним і нанесла яскравий макіяж. “Були скрізь першими“: Камалія похвалилася успіхами дочок-близнючок у школі в Британії
Нагадаємо, Камалія у сукні з вирізом на декольте та високим розрізом на спідниці зробила рідкісний вихід у світ.