Буде як новий: два простих способи повернути йоржику для туалету колишній вигляд

Йоржику для туалету дісталася не найприємніша робота, і дуже скоро він може стати непридатним. Але не поспішайте викидати свого "вірного товариша", адже є як мінімум два дешеві способи повернути йому колишній вигляд.

Буде як новий: два простих способи повернути йоржику для туалету колишній вигляд - today.ua

Як відмити йоржик для унітазу?

Існує два способи, які допоможуть повернути цьому предмету колишній вигляд і відмити навіть бруд, цвіль і солі.

Йоржик можна замочити. Для цього не потрібно використовувати додаткові ємності, а зробити це можна прямо в унітазі. Спеціальний засіб для миття унітазу нанести по обідку, розтерти йоржиком і залишити його там же, відмокати у воді. Таким чином ви не тільки очистите йоржик, а й туалет.

Буде як новий: два простих способи повернути йоржику для туалету колишній вигляд

Якщо йоржик давно бачив види і має старий бруд, що в'ївся, то найкраще попередньо його замочити в оцті. Для цього візьміть цебро, розведіть оцет з водою і замочіть у ньому йоржик разом із його підставкою. Через пару годин його можна ще й замочити в унітазі з миючим засобом – це допоможе позбутися запаху оцту.

Буде як новий: два простих способи повернути йоржику для туалету колишній вигляд

Однак обидва ці варіанти не допоможуть, якщо вашому йоржикові більше півроку. Медики рекомендують змінювати цей гаджет раз на шість місяців, тому що на ньому систематично накопичуються мікроби та залишаються частинки фекалій – а це може завдати шкоди здоров'ю людини.

Нагадаємо, вчені розповіли, яку шкоду може завдати організму людини ароматизований туалетний папір.