Брат Кейт Міддлтон показав, як зараз виглядає його 68-річна мама

Говорять, що дружину можна обирати, дивлячись на матір, адже саме так у майбутньому може виглядати твоя дружина. І що ж, можна сказати, принцу Вільяму дуже пощастило, адже 68-річна Керол Міддлтон – мати Кейт, виглядає чудово.

Брат Кейт Міддлтон показав, як зараз виглядає його 68-річна мама - today.ua

Брат Кейт Міддлтон веде ще закритіший спосіб життя, ніж його сестра - дружина спадкоємця британського престолу. Якщо весілля принцеси Уельської стало надбанням громадськості і в Мережі була купа фотографій, то Джеймс влаштував закрите свято на Лазурному березі.

Ніхто не знає, в чому були одягнені гості, зокрема мама нареченого та дві його сестри Піппа та Кейт. Однак тепер ми можемо дізнатися, в чому була одягнена Керол Міддлтон на весіллі сина.

У неділю, в День матері, брат Кейт Міддлтон опублікував рідкісне фото з мамою, яке зроблено у 2021 році, коли він одружився з француженкою Алізою Тевеною. 68-річна жінка виглядала чудово у шовковій сукні від Temperley London вартістю 750 фунтів стерлінгів (34 тисячі гривень).

Брат Кейт Міддлтон показав, як зараз виглядає його 68-річна мама

"Ти змушуєш мій світ обертатися. Бажаю щасливого Дня матері всім матерям десь там і особливо одній єдиній", - мило підписав публікацію Джеймс.

На сьомому десятку мати Кейт, Піппи і Джеймса Міддлтон виглядає чудово, враховуючи, що вона народила трьох дітей. Її дочкам дуже пощастило, адже вони мають таку чудову спадковість. Принцеса Уельська, наприклад, теж народила трьох дітей і в 40 років виглядає стрункішою, ніж в університетські роки, так само, як і її молодша сестра Піппа - мати двох дітей.

Брат Кейт Міддлтон показав, як зараз виглядає його 68-річна мама Батько і мама Кейт Міддлтон, позаду її сестра Піпа

Нагадаємо, Кейт Міддлтон показала нові фото з підрослими дітьми у День матері.