Вірменія заявила про готовність до миру з Азербайджаном: Єреван ініціює переговори

У Міністерстві закордонних справ Вірменії заявили, що Єреван готовий сісти за стіл переговорів з представниками Азербайджану, щоб домогтися мирного врегулювання ситуації в Нагірному Карабасі.

Вірменія заявила про готовність до миру з Азербайджаном: Єреван ініціює переговори - today.ua

МЗС Вірменії пропонує, як можна швидше почати переговори з припинення військових дій на території Нагірного Карабаху, при цьому посередниками повинні виступити країни Мінської групи Організації з безпеки і співробітництва (ОБСЄ) в Європі. Єреван пропонує вибудовувати подальші дії на основі угод, які були прийняті в 1994-1995 роках.

«Вірменія зберігає прихильність мирному врегулюванню карабахського конфлікту», - стверджують в Єревані.Вірменія заявила про готовність до миру з Азербайджаном: Єреван ініціює переговори До тих пір, поки не почнуться переговори щодо мирного врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі, а також поки Азербайджан з Туреччиною будуть відкривати вогонь по позиціях армії Вірменії, військовослужбовці, які залишаються вірними Єревану, будуть давати у відповідь вогонь.

Несподіваний спалах «замороженого» конфлікту в Нагірному Карабасі щодня призводить до загибелі десятків військовослужбовців по обидві лінії фронту. Бої ведуться не на життя, а на смерть.

Відзначимо, що раніше президенти Франції, Російської Федерації та США закликали владу Вірменії та Азербайджану розвести сили і припинити вогонь. Однак на це різко відповів президент Туреччини Ердоган, який заявив, що Франції, Росії та США не треба втручатися в цей конфлікт.

Нагадаємо, раніше Вірменія звинуватила Туреччину в тому, що вона, як і століття тому, підбиває Азербайджан проводити справжній геноцид населення на Південному Кавказі.