Алкогольні напої корисні для імунітету – американські вчені

Група вчених із США провели масштабне дослідження, в ході якого з'ясувалося, що спиртні напої здатні позитивно впливати на імунітет живого організму.

Алкогольні напої корисні для імунітету – американські вчені - today.ua

Варто відзначити, що досліди проводилися на приматах, а не на людях. Крім того, важливо розуміти, що зловживання алкоголем чревато дуже серйозними захворюваннями, аж до летальних.

Дослідники Університету здоров'я і наук штату Орегон, США (Oregon Health and Science University, USA) виявили цікаву реакцію організму приматів на прийом легких алкогольних коктейлів.

У процесі експерименту вчені зробили тваринам щеплення від віспи. Одній групі приматів при цьому давали пити легкі алкогольні напої, градус яких не перевищував 4 відсотків. Інша група приматів пила звичайну воду.

Алкогольні напої корисні для імунітету – американські вченіУ результаті виявилося, що тварини, які вживали алкоголь в період вакцинації, легше перенесли процедуру, у них сформувалась посилена відповідь організму на сироватку.

Тим не менш, американські вчені попереджають, що використовувати міцні напої в процесі лікування вірусних та бактеріальних інфекцій не варто. Алкоголь посилює зневоднення та ускладнює перебіг хвороби.

Нагадаємо, раніше лікарі назвали продукти харчування та напої, які пригнічують імунітет. Від чого слід відмовитися в період пандемії коронавіруса?