Адель показала ідеальну сукню, яка зробить стрункішою будь-яку фігуру

За допомогою одягу можна скоригувати фігуру так, що оточуючим здаватиметься, що ви кілограмів на 10 легше, ніж насправді. Однак можна досягти і зворотного ефекту. Адель, яка захопила шанувальників своїм неймовірним перетворенням, показала сукню, яка має бути в гардеробі кожної жінки.

Адель показала ідеальну сукню, яка зробить стрункішою будь-яку фігуру  - today.ua

Британська співачка Адель зараз подорожує американськими містами з концертами. Після перерви у кілька років виконавиця повернулася до творчості, випустила новий альбом та дає концерти.

Після розлучення артистка змінилася до невпізнання. Вона скинула понад 45 кілограмів, і виглядає чудово, хоча досі її форми можна назвати пишними. При цьому Адель почала одягатися зовсім інакше, ніж раніше - безформні туніки і сукні змінилися на облягаючі силуети з ефектним декольте і акцентом на талії.

Адель показала ідеальну сукню, яка зробить стрункішою будь-яку фігуру

Виступаючи в одному з міст, на сцені співачка з'явилася в приголомшливому вбранні. Вибір Адель впав на чорну сукню з рукавами три чверті і серцеподібним декольте. Але найголовніше - це рядки, прикрашені блискучими камінчиками. Вони виконані так, щоб візуально створити новий силует фігури. Здається, ніби у зірки тоненька талія завдяки цьому ефекту.

Адель показала ідеальну сукню, яка зробить стрункішою будь-яку фігуру Адель показала ідеальну сукню, яка зробить стрункішою будь-яку фігуру

Подібні сукні добре візуально коригують фігуру та підійдуть абсолютно всім жінкам.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес показала, як зробити талію навіть там, де її немає.