ТОП-5 найбільших порід кішок: рейтинг хвостатих гігантів

Доброго котика повинно бути багато! Ймовірно, саме цією думкою керуються люди, у будинках яких з'являються представники найбільших порід домашніх кішок.

ТОП-5 найбільших порід кішок: рейтинг хвостатих гігантів - today.ua

Безумовно, котики – це вірні друзі своїх господарів, які і «масаж» зроблять, і зігріють у холодний зимовий вечір. Особливо, якщо ваш улюбленець величезних розмірів. Дорослі особи нерідко перевершують габаритами собак, здається, що прогодувати такого вихованця нереально. Проте, варто відзначити, то їдять кошлаті гіганти не багато, але корм повинен бути відмінної якості.

1. Саванна

Перше місце в ТОП-5 найбільших порід беззастережно посідає Саванна. Це дуже дорогі і рідкісні гіганти, які подобаються всім, але здалеку. В хаті завести тваринку зважиться далеко не кожен.

ТОП-5 найбільших порід кішок: рейтинг хвостатих гігантів

Давні предки Саванни – дикий Сервал і звичайна домашня кішка. В результаті схрещування вийшов гігант, зовні дуже схожий на леопарда.

Вага дорослої особи досягає 20 кілограмів! Котейко досить агресивний до чужинців, вигулювати його доведеться на повідку.

2. Чаузі

Ще один гігантський екзот, придбати якого можна тільки за велику купу грошей. Можливо, це й на краще, оскільки не кожен зможе забезпечити красеню Чаузі гідне існування.

ТОП-5 найбільших порід кішок: рейтинг хвостатих гігантів

Чаузі відрізняються диким і непередбачуваним характером. Хоча до господарів представники цієї породи будуть ставитися швидше всього ласкаво і шанобливо. Вага дорослого «малюка» досягає 15 кілограмів.

3. Мейн-кун

Цей красень дуже нагадує дику рись. Розкішні "пензлики" на вушках, гнучке і мускулисте тіло, шикарна шерстка. Все це приваблює і викликає непідробне бажання поселити в своєму житлі цього гордого гіганта. Вага котика - 12 кілограмів. Він замикає трійку лідерів рейтингу найбільш великих котів.

ТОП-5 найбільших порід кішок: рейтинг хвостатих гігантів

4. Сибірська кішка

На четвертому місці ТОПу опинилися активні і доброзичливі Сибірські кішки. При всій своїй підвищеній кошлатості і габаритах ці котики не здатні довго всидіти на місці, їм постійно треба кудись лізти, долати перешкоди, люб'язно створювані господарями, бігати й стрибати. В середньому вага дорослої особи досягає 9-11 кілограм, але бувають представники цієї породи і побільше.

ТОП-5 найбільших порід кішок: рейтинг хвостатих гігантів

5. Турецький Ван

Білосніжні красені родом із сонячної Туреччини. Назву порода отримала в честь турецького озера Ван. Ці котики дивно красиві зовні. Їх біла шерстка в поєднанні з яскравими, часто різнокольоровими, очами – неймовірно привабливе й зворушливе видовище.

Вага дорослого Турецького Вана коливається в діапазоні 8 – 10 кілограм. Не так вже й багато, порівняно, наприклад, з Саванною, але все ж представники цієї породи досить чималенькі домашні кішечки.

ТОП-5 найбільших порід кішок: рейтинг хвостатих гігантів

Перш ніж заводити кошеня з вищеописаних порід, варто серйозно і грунтовно обміркувати такий важливий і багато в чому відповідальний крок. Великим тваринам необхідно достатньо життєвого простору, можливості вдосталь побігати, пополювати. І при цьому, вони не повинні заважати господарям, адже їм, як і всім іншим кішкам важлива любов і турбота людини.

Крім того, варто тричі подумати, перш ніж заводити кошеня, що належить до однієї з найбільш агресивних і мстивих порід. Цим кішкам потрібен особливий підхід.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru