Право на знижку: як користуватися сервісом “Найс Прайс“

Звикли купувати техніку в одному й тому ж магазині, але не впевнені, що він пропонує найоптимальнішу ціну? Скористайтеся сервісом «Найс Прайс» від Фокстрот, щоб переконатися у справедливій вартості обраного товару.

Право на знижку: як користуватися сервісом “Найс Прайс“ - today.ua

Популярна українська мережа з продажу побутової техніки й електроніки представила update-версію улюбленої багатьма українцями Програми із захисту справедливої ціни (раніше була популярна, як «Копійчужка».) Оновлений сервіс допомагає не переплачувати за побутові та цифрові гаджети, вже активний і діє для покупців на постійній основі – як в роздрібній мережі Фокстрот, так і в інтернет-магазині FOXTROT.UA.

За справедливу ціну відповідає «Найс Прайс»

Багато хто пам'ятає унікального персонажа й зірку реклами «Копійчужку». Це «історія» про рідкісну пташку, яка не літає, а при виявленні різниці в ціні худне. Принципи «Найс Прайс» залишаються аналогічними: якщо покупець побачить в магазині конкурентної мережі* ціну на бажаний товар нижче, Фокстрот гарантує таку ж ціну. При чому сервіс активний практично для всього асортименту.

Покупцеві варто лише показати представнику магазина (або відправити менеджеру онлайн) зроблені в іншій торговельній мережі/інтернет-магазині фото або скріншот з ціною нижче, – і Фокстрот продасть техніку за аналогічною вартістю.

Другим важливим моментом «Найс Прайс» є можливість зафіксувати ціну після покупки. Якщо протягом семи днів вартість купленого у Фокстрот товару знизиться, за зверненням покупця продавець поверне різницю бонусами на карту Програми лояльності.

Як користуватися «Найс Прайс»

Щоб протестувати й оцінити функціонал сервісу, необхідно зробити три простих кроки:

Крок 1. Зафіксувати найнижчу ціну на товар у запропонованому переліку магазинів.

Крок 2. Заповнити заявку на сайті/або звернутися в контакт-центр/або до співробітника магазину (на вибір).

Крок 3. Отримати промокод зі знижкою на товар.

Варто врахувати, що сервіс активний для зареєстрованих у Програмі лояльності Фокстрот покупців. Якщо ви ще не у «Фокс клубі», можна пройти швидку реєстрацію як онлайн, так і в магазині.

Якщо ж ви вже купили там техніку – стежте за ціною протягом 7 днів. Якщо вона впаде – магазин поверне різницю. Для цього потрібно зателефонувати в call-центр мережі й оформити відповідну заявку. Бонуси надійдуть протягом одного робочого дня з моменту подачі заявки. Витратити їх можна на будь-які подальші покупки у Фокстрот, адже 1 бонус прирівнюється 1 гривні. Перевіримо?

*Детальніше про програму тут.

  • ТЕГИ