Чи можна зекономити на автоцивілці?

Автор: Олексій Скубій

Автоцивілка, або ОСЦПВ — це один із видів обов’язкового страхування для всіх водіїв в Україні.

Чи можна зекономити на автоцивілці? - today.ua

В залежності від транспортного засобу ціна автоцивілки може сягати від декількох тисяч, а сума, яку можуть запропонувати страхові компанії, фіксується законодавством. Чи можна в таких умовах зекономити? Так, і ми підкажемо вам декілька шляхів як це можна зробити.

  1. Шукайте знижки від агрегаторів

Іноді страхові компанії стають партнерами сайтів-агрегаторів. Такі сайти можуть пропонувати знижки на автоцивілку. Як, наприклад, це робить сайт Finance.ua.

Агрегатор пропонує знижки на автоцивілку від 3% до 10% в залежності від компанії.

Популярні зараз

Учені фіксують масове просідання поверхні землі у різних регіонах планети: які країни підуть під воду

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

Пентагон розкрив номенклатуру першого пакету військової допомоги Україні: чи дадуть ATACMS

Переглянути усі пропозиції ви можете за посиланням: https://finance.ua/ua/insurance/osago

Окрім цього, за купівлю автоцивілки ви можете отримати додаткові бонуси, наприклад 1 місяць перегляду кіно на Київстар ТБ.

  1. Чим менше додаткових послуг, тим дешевше страхування

Ціни на автоцивілку у всіх страхових компаніях в цілому однакові, однак більшість із них за невелику доплату пропонують додаткові послуги. Наприклад — пряме врегулювання.

Пряме врегулювання — це спосіб отримати компенсацію, якщо ви опинилися постраждалим в ДТП. Ви можете звернутися за страховою виплатою в свою компанію, а не в компанію винуватця ДТП, якщо обидві страхові беруть участь в угоді про пряме врегулювання.

Також за додаткову оплату можна придбати нульову франшизу. Франшиза — це сума, яку водієві у разі настання ДТП потрібно буде покрити самостійно. Нульова франшиза  означає, що страховка покриє всі витрати на  лікування та ремонт авто постраждалого, а не тільки частину.

Перед купівлею страховки зважте всі ризики: якщо ви купує дешевий поліс, ви заощаджуєте зараз — однак переплатите  при настанні страхової події.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо ви купуєте найдорожчий поліс, то заощаджуєте при настанні страхової події, нічого не доплачуючи. У цьому разі не обов’язково купувати саме нульову франшизу, яка коштуватиме найдорожче: можна прийняти збалансоване рішення, обравши франшизу на 1 500 грн. Найдешевшою буде франшиза на 3 200 грн.

Якщо ви хочете зекономити, то ваш варіант — страхування без додаткових послуг. Однак рекомендуємо підійти до цього питання грунтовно: у разі виникнення ДТП нульова франшиза або можливість прямого врегулювання значно спростять вам життя.