Ротару стала жертвою чоловіка-експлуататора: “Заробляла гроші, поки не втратила голос“

Софія Ротару завжди мала непрості стосунки зі своїм чоловіком, про що багато її фанатів навіть не підозрюють. Всі звикли бачити артистку на сцені щасливою і усміхненою, однак вдома у неї не завжди було спокійно і мирно. За словами композитора Євгена Дога, чоловік співачки Анатолій Євдокименко регулярно "експлуатував" її, змушуючи давати по чотири концерти на день. Ротару не могла йому відмовити, адже їй потрібно було годувати сім'ю.

Ротару стала жертвою чоловіка-експлуататора: “Заробляла гроші, поки не втратила голос“ - today.ua

Композитор вважає, що чоловіком Ротару керувала виключно жадоба грошей. Він бачив, як Софію Михайлівну люблять люди і готові ходити на її концерти. Ось вона і працювала, іноді навіть не маючи часу поїсти. Через інтенсивну роботу голос співачки почав змінюватися, і лікарі радили їй зменшити темп. Однак, вона їх не слухала і продовжувала працювати як і раніше, щоб догодити чоловікові. Анатолій Євдокименко хотів то машину, то дім, то дачу...І цим всім сім'ю повинна була забезпечити Софія Ротару.

Як з'ясувалося, незважаючи на те, що 72-річна Софія Михайлівна ще виходить на сцену, співати наживо вона вже не може. Композитор розкрив секрет, що в Києві у Ротару є своя студія, де за допомогою сучасної техніки їй роблять фонограми пісень, які їй включають на концертах.

"Страшний обман", – зазначив Євген Дога.

Ротару стала жертвою чоловіка-експлуататора: “Заробляла гроші, поки не втратила голос“

Якщо зовнішність можна поліпшити за допомогою пластичних операцій, то з голосовими зв'язками справа складніша. Після 40 років на сцені голос Ротару зазнав змін і його не раз доводилося відновлювати. Вона навіть робила операцію на голосових зв'язках у Москві, після якої їй стало ще гірше.

Раніше повідомлялося, чи дійсно Софія Ротару збирається покинути велику сцену і незабаром зникне з екранів телевізорів.

ДЖЕРЕЛОutro.ru