Росія намагається захопити нові території в Україні, – дипломат

5054
Росія намагається захопити нові території в Україні, – дипломат - today.ua
Фото: russian.rt.com

Представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук повідомив, що Росія намагається захопити нові території в Україні, продовжуючи порушувати Мінські угоди, покликані мирним шляхом врегулювати ситуацію на Донбасі.

Дипломат Ігор Прокопчук також засудив наміри Росії провести незаконні “вибори” в ОРДЛО 11 листопада.

“Ми рішуче засуджуємо плани Росії провести незаконні і фейкові т. н. “вибори” на окупованих територіях Донецької та Луганської областей України, якими РФ намагається легітимізувати останні призначення в своїй окупаційній адміністрації”, – підкреслив український дипломат.

Тим часом Ігор Прокопчук зазначив, що Росія продовжує перешкоджати спостерігачам Спеціальної моніторингової місії здійснювати моніторинг ситуації на Донбасі.

“Ми закликаємо Центр запобігання конфліктів ОБСЄ зміцнити зусилля, спрямовані на підвищення технічних можливостей СММ ОБСЄ здійснювати моніторинг ситуації на місцях, особливо на окупованих Росією територіях України, куди місія не має доступу або він значно обмежений”, – сказав дипломат.

Сьогодні, 8 листопада, українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін заявила, що окупанти зосереджують значну кількість важких озброєнь з порушенням ліній відведення.

Нагадаємо, 11 листопада 2018 року Росія планує провести на Донбасі незаконні вибори.

На думку постійного представника України при ООН Володимира Єльченка вони можуть стати підґрунтям до нового циклу російської агресії на українській території.

загрузка...