Росія пригрозила війною, якщо українські кораблі спробують пройти Керченську протоку

3933
Росія пригрозила війною, якщо українські кораблі спробують пройти Керченську протоку - today.ua
Фото:Український репортер

У Москві пригрозили Києву військовими діями в разі порушення процедур проходження кораблів ВМС України через Керченську протоку. Про це йдеться в заяві Ради Федерації, передають російські ЗМІ.

Так, у РФ вважають, що проходження кораблів через Керченську протоку є питанням не присутності НАТО в Чорному морі, а проблемою дотримання українською стороною процедур, “які їй добре відомі і успішно використовувалися до листопада 2018 року”, тобто до захоплення Росією українських моряків.

“Спроби України діяти в обхід цих процедур несуть в собі ризики виникнення військового конфлікту між Україною і Російською Федерацією, в який може бути залучена і НАТО”, – йдеться в тексті заяви Ради Федерації.

При цьому в Раді Федерації назвали підтримку, яку Північноатлантичний Альянс надає Україні, а в 2008 році надавав Грузії, “заохоченням керівництва цих двох країн, які впевнені в своїй безкарності, на нові авантюри”.

Втім, російські сенатори не виключають, що переговори Кремля з Альянсом можуть виправити загострену ситуацію.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, що за Керченською протокою спостерігатимуть з космосу.

загрузка...