Росія порушує Мінські угоди кожен день, – Волкер

23
Росія порушує Мінські угоди кожен день, - Волкер - today.ua
Фото: прес-служба YES

У вівторок, 12 лютого, спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер звинуватив Росію в умисному і регулярному порушенні Мінських угод на Донбасі.

“Чотири роки тому Росія підписала комплекс заходів, в яких перший пункт стосувався режиму припинення вогню з 14 лютого. Приблизно через тиждень Росія та її маріонеткові сили захопили Дебальцеве”, – підкреслив Волкер.

Волкер зазначив, що за минулі чотири роки Росія порушує Мінські угоди щодня.

“Настав час для миру в Україні”, – підкреслив Волкер.

Курт Волкер також заявив, що Росія намагається втручатися в хід виборів в Україні, а також представити уряд України в невигідному світлі.

“Думаю, що Росія намагається вплинути на українські вибори, так само, як вони намагалися вплинути на вибори в Німеччині, Франції. Чого вони не розуміють, так це того, що українці змінилися, у них тепер сильніше відчуття національного духу та ідентичності”, – заявив Курт Волкер.

Держдеп Волкер підкреслив, що США та Європа можуть посилити санкції проти Росії через захоплення українських моряків і кораблів поблизу Керченської протоки 25 листопада 2018 року. Волкер також зазначив, що напад на українські кораблі є демонстрацією того, що Росія має намір взяти під одноосібний контроль доступ до українських портів.

загрузка...