Росія планує воювати ще з однією країною

1832
Росія планує воювати ще з однією країною - today.ua
Фото:Эксперт

Росія планує розгорнути війська і ракетні комплекси на сході Лівії, щоб захопити контроль над найбільшим міграційним шляхом в Європу. Про це повідомляє британське видання The Daily Mail.

Британські розвідувальні служби заявляють, що Путін хоче використовувати Лівію як “стратегічний бастіон” у боротьбі із Заходом.

Як відомо, на північному сході країни вже створені дві військові бази під виглядом приватної компанії найманців, так званої “групи Вагнера”. Там можуть проходити навчання десятки агентів російської військової розвідки ГРУ і сил спеціального призначення.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що Кремль планує зробити з Лівії свою “ракетну базу” і “нову Сирію”, таким чином “здійснивши максимальний вплив на Захід”.

За словами одного з лідерів руху «Солідарність» Олександра Рикліна, Росія не збирається вирішувати лівійський конфлікт, вона просто використовує цю ситуацію як привід для поліпшення свого геополітичного впливу в світі.

«Єдиний інтерес Росії в подібного роду конфліктах, ми це бачимо по Сирії, це не вирішити конфлікт, а якимсь чином підпорядкувати власні інтереси в регіоні, показати світовій спільноті, які ми важливі гравці. Путін створює будь-які ситуації, при яких з них будуть сідати за стіл переговорів і про щось розмовляти. І якщо ситуація в Лівії буде схильна до такого роду перспектив, то чому ні, якщо американці почнуть з нами розмовляти ще й з приводу Лівії – це чудово», – підкреслив Риклін.

Раніше повідомлялося, що родичі жертв катастрофи рейсу МН17 подали позов до Європейського суду з прав людини проти Росії, звинувативши Москву в порушенні їх прав.

загрузка...