Росія може готувати нову атаку на Україну: Волкер зробив заяву

4017
Росія може готувати нову атаку на Україну: Волкер зробив заяву - today.ua
Фото: iz.ru

Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер під час брифінгу у Брюсселі заявив, що Росія може готувати нову атаку на Україну.

Волкер зазначив, що вкидання з боку проросійських бойовиків про нібито підготовку Києвом провокації в Маріуполі і продовження воєнного стану можуть бути прикриттям для агресивних дій Кремля.

“Твердження, висловлені проросійськими формуваннями, – це спосіб відволікти увагу від того, що робить Росія. Ці твердження можуть бути прикриттям для можливої ​​російської атаки. Я сподіваюся, цього не станеться, але виключати такого не можна”, – сказав Волкер.

У цьому контексті він відзначив стриманість української сторони, коли українські моряки, опинившись під обстрілом, не відкрили вогонь у відповідь.

Волкер підкреслив, що Росія встановила повний контроль над Керченською протокою, обмежила вільний рух до портів Азовського моря, атакувала кораблі ВМС України.

Раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія стягнула понад 300 танків на військову базу, розташовану в 18 кілометрах від російсько-українського кордону.

загрузка...