Росія готується до затяжної війни: у Швеції знайшли докази

1132
Росія готується до затяжної війни: у Швеції знайшли докази - today.ua
Фото: inforesist.org

У Швеції заявили про підготовку Росії до повномасштабної війни. У звіті Шведського інституту оборонних досліджень (FOI) говориться про те, що збройні сили РФ посиленими темпами проводять масштабні навчання і працюють над поліпшенням боєготовності. Це може свідчити про те, що Росія готується до того, щоб мати можливість вести затяжну війну.

У звіті підкреслюється, що якщо раніше в Росії були орієнтовані на управління дрібними конфліктами, то зараз готуються на випадок ведення повномасштабної війни.

“У них великий особовий склад, багато матеріальних засобів, навіть якщо більша їх частина стара і ще з радянських часів. Але навчання створюють потенціал, тобто підрозділи, які можуть виконувати поставлені завдання в бойових діях”, – заявив керівник дослідження у відділі політики безпеки FOI Йохан Норберг.

Йохан Норберг також підкреслив, що Росія готується до того, щоб мати можливість вести регіональну і, можливо, тривалу і затяжну війну, наприклад, проти Китаю або НАТО.

“Росія явно готова використовувати військові засоби. Тому важливо розуміти, як і для чого вони можуть бути використані. Військові навчання на це натякають”, – додав Норберг.

За даними Міноборони РФ, у 2017 році в військових навчаннях брали участь близько 10 тисяч солдатів, а вже у 2018 році до навчань залучили близько 300 тисяч російських військовослужбовців.

Раніше заступник голови департаменту МЗС Росії з питань нерозповсюдження та контролю над озброєннями Андрій Білоусов підтвердив інформацію про те, що Росія готується до війни з США. Він також додав, що між підготовкою до війни у ​​США і Росії є одна велика різниця. Російська Федерація “готується до війни”, а Сполучені Штати “готують війну”.

загрузка...