Росія готує плацдарм для військового нападу з моря – МЗС

240
Росія готує плацдарм для військового нападу з моря - МЗС - today.ua
Фото:5 канал

Дії РФ в Керченській протоці і акваторії Азовського моря наразі спрямовані на те, щоб убити економіку Азовського узбережжя України і створити військову передумову для нападу на Україну з боку моря. Про це заявив директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макеєв під час спеціального спільного засідання комітету Європарламенту із закордонних справ і підкомітету з питань безпеки і оборони в Страсбурзі.

Макеєв нагадав про захоплення російською ФСБ українських кораблів та їх екіпажів і наголосив, що в той момент РФ офіційно не повідомляла про перекриття Керченської протоки, закривши прохід під Керченським мостом своїм танкером, а з перехопленої розмови російських військових по радіозв’язку стає зрозуміло, що “атака не була випадковою або спонтанною”.

Макєєв наголосив, що санкції є єдиним інструментом впливу на РФ з боку країн Євросоюзу.

“Це можна розглядати тільки як акт агресії проти України по резолюції Генеральної Асамблеї ООН 1974 року. Росія розуміє тільки силу, і з Росією потрібно вести переговори з позиції сили. Сьогодні ми чули, що слово” санкції “насправді не популярно, на жаль, тут в Брюсселі і в багатьох європейських столицях. Але, будь ласка, зрозумійте, що це єдиний мирний інструмент, яким володіють європейці, щоб зупинити російські військові дії і агресію”, – зазначив він.

Нагадаємо, у Сполучених Штатах Америки вважають, що наступним містом, проти якого Росія може здійснити агресію, буде Одеса.

загрузка...