Рева запевнив МВФ, що в Україні немає загроз економічній стабільності

Голова Міністерства соціальної політики України Андрій Рева запевнив представників МВФ, що в країні немає жодних загроз економічній стабільності. Про це він повідомив в ході робочої зустрічі з представниками місії Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду і її керівником в Україні Роном ван Роденом, повідомляється на офіційному сайті уряду.

Рева запевнив МВФ, що в Україні немає загроз економічній стабільності - today.ua

Участь у нараді взяли також представники Мінфіну та Мінсоцполітики.

Так, основними обговорюваними питаннями стали: програма житлових субсидій та результати завершення опалювального сезону 2018-2019 років; попередні результати пенсійної реформи та середньострокова бюджетна перспектива.

Водночас на зустрічі наголошувалося, що на порядку денному місії МВФ є і політична ситуація в Україні. Зокрема, йдеться про дочасну відставку уряду, що може сприйматись фінансовими донорами України як фактор економічної і соціальної дестабілізації.

"Загроз економічній стабільності в Україні немає. Незважаючи на виборчу кампанію, уряд має намір забезпечити стабільність на перехідний період, незважаючи на події, що відбуваються. Наша політика й надалі, увесь цей перехідний період, буде прогнозованою. Більше того, скажу, що зараз лунає багато різних радикальних заяв, до яких я просив би ставитись як до залишкових явищ виборчих перегонів", - наголосив Рева.

Нагадаємо, раніше голова комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, нардеп від БПП Сергій Каплін повідомив, що проект постанови про відставку Андрія Реви з посади міністра соціальної політики (№10271) був схвалений профільним комітетом.