Рева озвучив максимальну субсидію

У п'ятницю міністр соціальної політики Андрій Рева, виступаючи в парламенті, повідомив, що з березня субсидію на житлово-комунальні послуги можна буде отримати в готівковій формі. В середньому по Україні сума виплат складе 1681 гривню. Глава Мінсоцполітики Рева пояснив, що в ряді випадків сума виплат може виявитися набагато більшою, ніж в середньому по Україні: "Субсидії носять індивідуальний характер - від нуля до 24 тисяч гривень. У нас є в Харківській області субсидіанти, які отримують таку суму. Кожен отримає індивідуально розраховану виплату".

Рева озвучив максимальну субсидію - today.ua
Фото: rudenko.kiev.ua

За словами Реви, щоб в березні забезпечити виплату субсидій готівкою, було зарезервовано 5 млрд. 663 млн. гривень на рахунку окремої державної програми.

Рева також пояснив, що в березні 2019 року стартує система монетизації субсидій, тобто видачі субсидій живими грошима, яка передбачає два механізми. Перший - спрямований на пенсіонерів, яких серед одержувачів субсидії 70%. Другий - на інші категорії споживачів. Системою "для пенсіонерів" будуть охоплені близько 2,6 млн одержувачів субсидії. Нарахована сума буде надходити одночасно з пенсією - з 4 по 25 березня. Отримувати гроші можна буде там, де й пенсію: відповідно, у відділеннях "Укрпошти", в "Ощадбанку" або іншому банку.

Якщо одержувач не пенсіонер, то місцем отримання коштів стане "Ощадбанк" і його система "Швидка копійка". Субсидіант отримає поштою повідомлення про нараховану суму і місце виплати. В "Ощадбанк" потрібно буде прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом і оформити в банку персональний рахунок, куди буде перераховуватися сума субсидії за квітень і травень.

Для тих, у кого виникли питання з приводу оформлення житлово-комунальних субсидій, працює урядова гаряча лінія за номером 15-45 (безкоштовно та цілодобово зі стаціонарних і мобільних телефонів). Додаткові консультації можна отримати в контакт-центрі "Ощадбанку" по телефону 0-800-210-800.

ДЖЕРЕЛОmignews.com.ua