Раді пропонують зробити обов’язковими дебати між кандидатами в президенти

1582
Раді пропонують зробити обов'язковими дебати між кандидатами в президенти - today.ua

Перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко та народний депутат Марія Іонова зареєстрували законопроект про обов’язкове проведення напередодні другого туру президентських виборів дебатів між кандидатами. Про це Ірина Геращенко написала в Facebook.

“З Марією Іоновою ми зареєстрували законопроект про обов’язковість дебатів кандидатів у президенти перед другим туром. Цей законопроект, до речі, я реєструвала і в ВР попереднього скликання – щоб змусити прийти на дебати Януковича, який також ховався”, – написала Геращенко.

За її словами, тоді Партія регіонів, головою якої був Янукович, не проголосувала навіть за внесення документа до порядку денного. Геращенко зазначила, що зараз штаб кандидата Володимира Зеленського “повторює мантру ПР – дебати не на часі”.

Нагадаємо, Національна суспільна телерадіокомпанія України вже запросила чинного президента України Петра Порошенка, а також кандидата на цю посаду, коміка і шоумена Володимира Зеленського, які за попередніми даними ЦВК проходять у другий тур виборів, взяти участь у теледебатах.

Суспільний мовник зазначає, що НСТУ не належить жодної політичної або бізнес-групи і працює виключно в інтересах українських громадян на кошти платників податків, тому може виступати майданчиком для незалежної дискусії кандидатів на рівних умовах.

загрузка...