“Обійму маму й тата“: Ксенія Мішина разом із 10-річним сином повернулися з Бельгії до України

Актриса Ксенія Мішина разом із сином Платоном у перший день війни виїхала з Києва на Закарпаття, а потім вони переїхали до Бельгії, де у Ксенії були зйомки. Через 4,5 місяці відсутності у рідному місті Мішина повернулася до столиці та поділилася з фанатами першими емоціями від повернення.

"Я вдома. Такі відчуття круті. Тепер із Платохою звикатимемо до тривог, але сподіваюся, що їх скоро зовсім не стане. Тому що після 24 лютого ми поїхали одразу в село на західну Україну і там була тільки церква та дзвони", – поділилася Ксенія Мішина.

“Обійму маму й тата“: Ксенія Мішина разом із 10-річним сином повернулися з Бельгії до України - today.ua

Актриса також опублікувала у Stories фото своєї квартири та розповіла, що всі її кімнатні рослини не вижили без догляду. “Обійму маму й тата“: Ксенія Мішина разом із 10-річним сином повернулися з Бельгії до України Ксенія Мішина сумує через те, що не може побачитися з батьками, які мешкають в окупованому Криму.

"Мій Київ буде зовсім іншим, адже там не вистачає багатьох мені близьких людей... Зараз мені доводиться прийняти той факт, що я не знаю, коли обійму маму та тата", - написала Мішина після повернення додому.

Актриса розповіла, що коли їхала з-за кордону на машині та дивилася на тихе сільське життя, гори, лелек та доглянуті будинки, просто не вірила, що на іншому кінці України відбувається пекло.

"У мене було постійне питання: Ну якого х *ра ця чернь вирішила змінити нам життя і когось звільнити? Ну якого?", - Поділилася Ксенія.

Раніше Ксенія Мішина поскаржилася на дискримінацію російськомовних українців.