Путін зробив цинічну заяву щодо війни в Україні

1026
Путін зробив цинічну заяву щодо війни в Україні - today.ua

Президент Росії Володимир Путін під час візиту до окупованого Криму зробив досить цинічну заяву щодо війни в Україні. Незважаючи на постійні обстріли російських окупаційних військ на Донбасі і погіршення ситуації на півострові, глава Кремля сказав, що готовий до миру і розраховує в цьому питанні на ОБСЄ. Така заява прозвучала на зустрічі з главою делегації французьких політиків, президентом асоціації “Франко-російський діалог” Тьєррі Маріані.

“Ми дуже розраховуємо, що ОБСЄ зробить свій позитивний внесок. Зараз організація працює досить активно на південному сході України, тому надіємося, що сприятиме врегулюванню цієї кризи, а також і багатьом іншим кризам на Євразійському просторі. Ми до цього готові, будемо всіляко до цього прагнути”, – сказав Путін.

Російський лідер наголосив, що сподівається на сприяння ОБСЄ у врегулюванні російсько-української кризи. Попри це, Путін поставив під сумнів роботу організації, адже, за його словами, ОБСЄ зараз не повністю відповідає тим цілям і вимогам, заради яких була створена. Він вважає, що у світі існує багато проблем, над вирішенням яких ніхто не працює.

Нагадаємо, 18 березня Володимир Путін прибув до окупованого Севастополя, аби особисто взяти участь у церемонії введення в експлуатацію Балаклавської і Таврійської теплових електростанцій.

Today.ua повідомляв, що НАТО закликає Росію повернути Крим Україні, наголошуючи на тому, що ніколи не визнає анексію півострова.

загрузка...