Путін обміняє Донбас на Азовське море – Лурі

Новим конфліктом, який послабить позиції України, може стати ситуація в Азовському морі. Так вважає американський журналіст Річард Лурі. На його думку, для того, щоб домогтися скасування санкцій, Росія покине Донбас, і перекине свої сили на боротьбу за Азовське море.

Путін обміняє Донбас на Азовське море – Лурі - today.ua
Фото:Online.ua

Лурі вважає, що основна мета Кремля – максимально ослабити ворога, а не повністю знищити його. Російська Федерація шукає заміну конфлікту на Донбасі для того, щоб знесилити Україну. Для цього Росія використовує проти України гібридні тактики боротьби.

Журналіст підкреслив, що Путін може залишити Донбас, так як йому важливо позбутися економічного тиску зі сторони Заходу, де все частіше заявляють про те, що для зняття санкції з Росії необхідно розв'язати конфлікт на Донбасі.

Нагадаємо, в акваторії Азовського моря російські війська постійно проводять навчання. Росія посилює свою присутність в Азовському морі, завівши туди вже близько 120 бойових кораблів і катерів.

Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал попереджає про реально існуючу загрозу блокади Росією морських і річкових портів України.

Раніше повідомлялося, що Росія незаконно затримала 683 торгових судна, що прямували до портів України.

ДЖЕРЕЛОzik.ua