Путін не збирається відмовлятись від своєї окупаційної політики щодо України, – Цимбалюк

502
Путін не збирається відмовлятись від своєї окупаційної політики щодо України, - Цимбалюк - today.ua
Фото: tribun.com.ua

Президент Росії Володимир Путін не буде відмовлятись від окупаційної політики щодо України. Таку думку висловив український журналіст Роман Цимбалюк.

Він зазначив, що Путін заявив, що заради зняття західних санкцій з його країни він готовий йти на компроміси, але натякнув, що це не стосується питань України. Їх він завуальовано назвав “фундаментальними національними інтересами”.

“Ми готові на гнучку поведінку, компроміси, готові шукати рішення в будь-яких складних питаннях і проблемах. Тільки не за рахунок наших фундаментальних національних інтересів”, – заявив Путін.

Подібну заяву лідера країни-агресора Цимбалюк трактував як пряму загрозу для України і ЄС. Подібним чином, на думку журналіста, Путін акцентував, що він не має наміру відмовлятися від своєї окупаційної політики.

“Якщо врахувати, що нашу країну обізвали національним фундаментальним інтересом, то, значить, ніяких поступок не буде. Але нашим європейським друзям потрібно бути дуже і дуже обережними. Адже Путін турбується про європейських робочих, які недоотримали грошей, не могли працювати і в загальному все у них дуже погано”, – додав Цимбалюк.

Нагадаємо, на параді в Москві на честь Дня Перемоги президент Росії Володимир Путін виступив з промовою, в якій назвав Київ “стародавньою російською столицею”.

загрузка...