Пух, тінсулейт чи ізософт: з яким утеплювачем краще обрати пуховик на зиму

Зимовий одяг має бути не тільки стильним, а й теплим. Серед сотні стильних пуховиків потрібно вибирати річ із гарним утеплювачем. Ми розповімо, який утеплювач верхнього одягу найкраще зігріває взимку, і в чому різниця між пухом, тінсулейтом, холлофайбером та ізософом.

Пух, тінсулейт чи ізософт: з яким утеплювачем краще обрати пуховик на зиму - today.ua

Пух

Пух вважається найбільш натуральним і теплим утеплювачем. Найчастіше в зимових пуховиках використовується качиний пух, рідше – гусячий. Іноді виробники комбінують качиний та гусячий пух.

Зимові куртки на основі гусячого пера - найдорожчі, але в той же час вони і довговічні при догляді.

Качиний пух коштує дешевше. Речі з цим заповненням будуть носитися 5 років точно, а далі усе залежить від вас.  Враховуйте при виборі пуховика співвідношення пуху та пера у складі утеплювача. На сувору зиму куртка повинна містити 80% пуху та 20% пера. Для зими з температурою повітря не нижче -10 ° C, підійде пуховик із співвідношенням 60:40 або 50:50.

Пух, тінсулейт чи ізософт: з яким утеплювачем краще обрати пуховик на зиму

Холлофайбер

Це один із найпопулярніших синтетичних наповнювачів. Холлофайбер – теплий, легкий, невибагливий у догляді та не викликає алергії. Пуховик або куртка з таким утеплювачем не накопичує воду і дозволяє тілу дихати, оскільки матеріал добре пропускає повітря. За показниками "ціна-якість" куртки з холофайбера займають середню позицію.

Тінсулейт

Це найлегший із усіх синтетичних наповнювачів і він найкраще зберігає тепло. Зігрівати пуховик на тінсулейті буде не гірше, ніж річ на пуху. Цей матеріал не деформується при пранні та сушінні, не викликає алергії. Пуховики на основі тиінсулейту коштуватимуть дорожче, ніж на основі інших синтетичних утеплювачів, зате в них точно буде тепло.

Ізософт

Ще один популярний нині синтетичний наповнювач. Фактично це покращена версія синтепону. Пуховики на ізософі теплі та легкі. Вартість пуховиків з таким утеплювачем трохи вища, ніж на тінсулейті та синтепусі.

Синтепух

Цей наповнювач за структурою нагадує пух, тому дає хорошу теплоізоляцію. Верхній одяг з цього матеріалу не вбирає запахи, не вразливий до грибка чи пилу. Синтепух швидко висихає і не скочується під час прання, тому легкий у догляді.

Раніше повідомлялося, які трендові моделі пуховиків будуть актуальними взимку 2022-2023.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua