ПриватБанк запустив нову “безконтактну” послугу

1030
ПриватБанк запустив нову "безконтактну" послугу - today.ua

ПриватБанк запустив в Україні нову технологію оплати покупок смартфонами з QR-кодом в POS-терміналах. Про це повідомляє прес-служба фінансової установи.

За інформацією банку, така технологія дозволить оплачувати безконтактно будь-які покупки за допомогою смартфонів, які не підтримують NFC-оплату.

Тепер для оплати покупки можна сканувати смартфоном QR-код, що з’явиться на екрані POS-терміналу ПриватБанку після введення касиром суми оплати. Для цього достатньо будь-якого смартфона з додатком Приват24.

Після сканування коду клієнту залишається вибрати в додатку картку та підтвердити оплату.

За даними ПриватБанку, в першому кварталі 2019 року обсяг безготівкових оплат в мережі еквайрингу банку зріс на 40,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

До кінця року банк планує збільшити мережу торговельних терміналів до 190 тисяч, причому більшість з них прийматимуть безконтактні платежі.

Нагадаємо, раніше ПриватБанк почав цілодобовий продаж безготівкової валюти через термінали.

Раніше ПриватБанк запустив послугу онлайн-обміну валют в Приват24, мобільному додатку Privat24 і терміналах самообслуговування. Лише за перший день через додаток Приват24 клієнти купили понад 240 тисяч доларів та понад 55 тисяч євро.

загрузка...