ПриватБанк дарує безкоштовні карти Visa з персональним дизайном

Автор: Олексій Скубій

Державний "ПриватБанк" розпочав випуск безкоштовних карт Visa з персональним дизайном для українських користувачів сервісу віддаленої роботи Freelancehunt. Про це повідомляє прес-служба фінансової установи.

ПриватБанк дарує безкоштовні карти Visa з персональним дизайном - today.ua
Фото: MileIQ

Замовити безконтактну персоніфіковану картку зможуть всі фрілансери та веб-майстри, які отримують перекази або виплати на картку ПриватБанку Visa і використовують карту для оплати покупок і послуг у будь-якій точці світу.

Даны технології дозволяють користуватися всіма перевагами банку без відвідування відділення, лише з допомогою улюбленого гаджета.

"Фактично наші електронні сервіси ідеально підходять для фрілансерів, які воліють працювати без прив'язки до фізичного робочого місця", - зазначила керівник напрямку грошових переказів Приватбанку Марія Страшко.

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

ПриватБанк зазначає, що за попередніми даними, в ньому обслуговується понад 400 тисяч фрілансерів та ІТ-фахівців.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Спеціальна акція сервісу для пошуку фрілансерів і віддаленої роботи Freelancehunt, платіжної системи Visa та "ПриватБанку" триватиме до початку серпня, в рамках якої фрілансери зможуть виграти смарт-Apple Watch 4 та інші корисні гаджети.

Нагадаємо, ПриватБанк направить 90% чистого прибутку за 2018 рік на виплату дивідендів Міністерству фінансів як акціонеру фінансової установи.