Природжені психологи: ТОП-3 породи собак, які знімають стрес

Собаки відчувають будь-які зміни в настрої і самопочутті своїх господарів, і навіть якщо ви цього не помічаєте, то це не означає, що ваш вихованець до вас байдужий. Популярності у світі набирає каністерапія - реабілітація за допомогою спеціально навчених собак. Це психотерапевтична методика, заснована на спілкуванні людини, що страждає психічними та психосоматичними розладами, з певними породами собак, які здатні знизити тривожність і побороти будь-який стрес.

Природжені психологи: ТОП-3 породи собак, які знімають стрес - today.ua

Лабрадор

Природжені психологи: ТОП-3 породи собак, які знімають стрес

Собаки цієї породи вміють відчувати те, що іншим собакам не під силу. Від природи у них розвинені езотеричні здібності. Лабрадори завжди відчувають, якщо господар чимось засмучений і завдяки своєму високому інтелекту можуть врятувати його від депресії. Ці собаки люблять обніматися, тим самим очищаючи ауру людини від усього негативу. Маючи вдома лабрадора, ви точно почнете посміхатися частіше, ніж інші. Лабрадори відмінно ладнають з дітьми та спілкування з ними допомагає дитині краще сконцентруватися, зменшує її тривожність, покращує пам'ять.

Хаскі

Природжені психологи: ТОП-3 породи собак, які знімають стрес

В каністерапії собаки цієї породи використовується для лікування у людей різних психологічних відхилень. Хаскі добре ладнають з дітьми і здатні зрозуміти їх внутрішній стан. Вони можуть спілкуватися з дітьми-аутистами і існує навіть так звана "хаскі-терапія". Спілкування з цими собаками позитивно впливає на розвиток центральної нервової системи і люди, які тісно спілкуються з хаскі, рідше страждають депресіями і стресами.

Пудель

Природжені психологи: ТОП-3 породи собак, які знімають стрес

Собаки цієї породи енергетично сильні і можуть забирати у господаря весь негатив, віддаючи йому натомість позитивні емоції. Пуделі дуже забавні і веселі і можуть підняти настрій господаря одним своїм зовнішнім виглядом. Незважаючи на те, що зовні ці собаки не грізні і маленькі за розмірами, з ними ви будете почувати себе в безпеці. Про депресію поруч з пуделем можете забути назавжди. Цей уважний пес не дасть вам нудьгувати і думати про погане.

Раніше повідомлялося, які породи собак вважаються найтихішими і практично не гавкають.

ДЖЕРЕЛОdnpr.com.ua