Принц Гаррі залишив Меган Маркл і повернувся в королівську сім'ю

Принц Гаррі прилетів до Великобританії і планує взяти участь в урочистому заході як старший член королівської сім'ї. Це буде один з останніх для принца Гаррі королівських заходів. При цьому ЗМІ поспішили повідомити, що він прилетів без своєї дружини Меган Маркл.

Принц Гаррі залишив Меган Маркл і повернувся в королівську сім'ю - today.ua

Так, молодший онук королеви Єлизавети II має з'явитись на саміті, організованому на підтримку своєї ініціативи природоохоронного туризму Travalyst в Единбурзі.

Цей вихід принца Гаррі, за даними журналістів, стане першою гучною подією з того моменту, як він на початку січня 2020 року оголосив про складення з себе королівських повноважень.

Слід зазначити, що до Великобританії він прилетів сам - без своєї дружини Меган Маркл та їхнього маленького сина Арчі. Сім'я принца Гаррі тим часом залишилася в Канаді. Однак є інформація, що протягом наступних декількох тижнів у принца Гаррі і Меган Маркл заплановані спільні заходи в Великобританії.

Вперше вони з'являться разом 5 березня на церемонії вручення премії Endeavour Fund Awards, яка проходить в Лондоні. Також 7 березня вони відвідають музичний фестиваль "Маунтбеттен" в Альберт-холі.

Як відомо, на початку січня принц Гаррі та його дружина Меган Маркл прийняли непросте рішення: вони відрікаються від права на успадкування британського престолу і тепер не зможуть представляти королівську сім’ю в офіціозах.