Прикордонники затримали вантажівку з радіоактивним вантажем на кордоні з Чорнобилем

Наряд прикордонників Житомирського району зупинив чоловіка, який намагався вивезти з Чорнобильської зони вантажівку з радіоактивними металевими трубами. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Прикордонники затримали вантажівку з радіоактивним вантажем на кордоні з Чорнобилем - today.ua

Прикордонники відділення інспекторів прикордонної служби Млачівка Житомирського району зазначили, що чоловік не зміг пояснити походження радіоактивного вантажу. Під час перевірки транспортного засобу представники прикордонної служби зафіксували радіаційний фон, вищий за допустимі норми.

"Зупинили прикордонники вантажівку Мерседес, яка рухалася від тилової межі зони відчуження, неподалік н.п. Волчков Київської області. Керував транспортним засобом наш співвітчизник 1958 року народження. Пояснити походження металевих труб водій не зміг", — повідомили в Держприкордонслужбі України.

Інформація про скоєння кримінального злочину була направлена до Національної поліції. Наразі ведеться розслідування щодо місця походження металевих виробів.

Нагадаємо, що Петро Порошенко підписав указ про посилення соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС та відродження зони відчуження.