Проти Ольги Богомолець відкрили кримінальне провадження

406
Проти Ольги Богомолець відкрили кримінальне провадження - today.ua

Національне антикорупційне бюро ще взимку відкрило кримінальне провадження проти колишнього радника президента з гуманітарних питань, депутата Верховної Ради від фракції “Блок Петра Порошенко”, кандидата на найвищу державну посаду Ольги Богомолець.

“Справа” відкрита за фактом можливого декларування недостовірної інформації у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Наразі НАБУ перевіряє обставини можливого приховування майна суб’єктом декларування, який уповноважений на виконання функцій держави, за 2015-2017 роки.

Провадження відкрито 19 лютого поточного року за статтею 366-1 Кримінального кодексу, що карається штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відповідальність за цією статтею настає у випадку, якщо відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Нагадаємо, раніше голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець подала документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації в якості кандидата на пост президента України.

Трохи пізніше вона подала декларацію про доходи за 2017 рік.

загрузка...