Прокидайтеся на здоров'я! Як матрац впливає на якість сну

Автор: Олексій Скубій

Досить порівняти властивості класичного ватного матрацу і сучасного ортопедичного, щоб зрозуміти: для самопочуття важливо не СКІЛЬКИ, а ЯК ми спимо.

Прокидайтеся на здоров'я! Як матрац впливає на якість сну - today.ua

Використовуємо для порівняння фото з сайту інтернет-магазину МебельОк і порівнюємо будь-який побачений там матрац https://www.mebelok.com/uk-ua/ortopedichni-matraci/ з атрибутикою ліжка, на якому ми спимо. Візуальних відмінностей практично немає, хіба що - розмір, дизайн чохла і ступінь новизни.

Але секрет криється всередині! Як вибрати ідеальний амортизуючий “плацдарм”, аби завжди прокидатися з відчуттям повноти сил? Чи є сенс продовжувати спати на практично новому "ватнику", чи варто купити "ортопед" з начинкою з койри, поліуретану та бавовни?

Кращий матрац - ортопедичний!

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Чиста постіль, піжама з натуральної тканини, добре провітрена кімната - а сон не йде. У чому ж проблема? Дискомфорт в м'язах, набряклість м'яких тканин, болі у хребті і, як результат, - безсоння, хронічна невиспаність. У понад ніж 90% випадків винен (в буквальному сенсі) матрац. Ціна здорового сну безпосередньо залежить від фізичних властивостей м'якої частини ліжка.

Прокидайтеся на здоров'я! Як матрац впливає на якість сну
Тривале використання обвислого, занадто жорсткого або надмірно м'якого матрацу, виготовленого з акумулюючих пил матеріалів, призводить не лише до систематичних порушень природних фізіологічних процесів. В результаті регулярних самокатувань, розвивається цілий спектр захворювань опорно-рухової, нервової, дихальної та серцево-судинної систем.

З іншого боку, оптимальної конструкції ортопедичний матрац (а їх асортимент досить значний) створює регулярний профілактичний вплив як на тіло, так і організм у цілому. Висновоквибір матрацу повинен грунтуватися на інстинктивному бажанні людини бути здоровою.

Що стосується повноцінного фізичного розвитку дитини, педіатри єдині в думці про використання суто ортопедичних моделей: спочатку - безпружинних, але посиленої жорсткості, а з часом і з відчутним амортизирующим ефектом, який створює, наприклад, інноваційна піна меморі.

Без радикуліту, остеохондрозу і пилових кліщів...

Каталог сучасних "ортопедів" рясніє моделями з незвичайними, здавалося б, властивостями. Вчитуємось у характеристики хорошого матрацу з анатомічним ефектом - і приходимо в захват:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
  • забезпечує оптимальну горизонтальну позицію хребта, незалежно від позиції сну;
  • надає жорстку підтримку поперекового, грудного відділу і шиї, при цьому, залишається м'яким під стегнами і ногами;
  • володіє ефектом пам'яті, адаптується під форму тіла сплячої людини, "огортаючи" його, чим забезпечує повне розслаблення м'яких і м'язових тканин;
  • демонструє повітропроникність, пиловідштовхуючі та протимікробні властивості, не накопичує вологу і не створює умови для розвитку мікроорганізмів.

Прокидайтеся на здоров'я! Як матрац впливає на якість сну
А щодо ціни? Поспішаємо порадувати раціоналістів, які звикли купувати хороші фірмові товари недорого. Вартість, в тому числі, мультизонального "ортопеда" посильна для більшості клієнтів, тим більш, що покупка - разова: матрац прослужить, в середньому, 10-12 років, абсолютно не втрачаючи своїх ортопедичних і анатомічних якостей.

З іншого боку, розпродаж (а такі акції - не рідкість для магазину Mebelok) дозволяє заощадити додаткову суму на різниці по знижці. Хороша мотивація для того, щоб залишатися не лише здоровим, але й при грошах. Правда?