Програв вибори: житомирський мільйонер перейшов на “бюджетні“ авто

Депутат Верховної Ради 8-го скликання, мільйонер і власник елітного автопарку Віктор Развадовський після програшу на позачергових парламентських виборах на своєму "рідному" 67-му окрузі в Житомирський області перейшов на більш бюджетні авто. Про це стало відомо з істотних змін в його декларації.

Програв вибори: житомирський мільйонер перейшов на “бюджетні“ авто - today.ua

Зокрема, вчора, 18 серпня, Развадовський задекларував придбання автомобіля AUDI SQ7 2017 року випуску за 1,8 млн гривень.

Програв вибори: житомирський мільйонер перейшов на “бюджетні“ авто

Віктор Развадовський - нардеп чотирьох скликань Верховної Ради. На попередніх виборах у 2014 році став депутатом, вигравши вибори на окрузі №67 на Житомирщині, де він балотувався як самовисуванець. Після обрання депутатом вступив в групу "Воля народу". На позачергових парламентських виборах 2019 року Развадовський програв на окрузі кандидату від партії "Слуга народу" з невеликим відривом в менше однієї тисячі голосів.

Програв вибори: житомирський мільйонер перейшов на “бюджетні“ авто

Елітний автопарк Развадовського не раз фігурував в матеріалах українських ЗМІ. Наприклад, наприкінці минулого року народний депутат з групи "Воля народу" Віктор Развадовський продав нерухомість на 5 млн грн і купив авто, таким чином поповнивши свій великий автопарк елітних автомобілів.

Нагадаємо, раніше кандидат від партії Медведчука забрав подарунки місцевим після програшу на своєму окрузі.