Прогноз погоди на вихідні: Неочікуване потепління - синоптики шокували українців

Синоптики обіцяють, що останні вихідні осені будуть теплими.

Прогноз погоди на вихідні: Неочікуване потепління - синоптики шокували українців - today.ua

Погода в Україні у суботу, в останній день осені, буде дощовою, але з плюсовою температурою, а вже у неділю почнеться зима, перший день якої буде сонячним і без опадів.

За прогнозом погоди Укргідрометцентру, в суботу, 30 листопада, найтепліше буде в південних областях країни. Стовпчики термометрів вдень піднімуться до +6... +8 градусів тепла, а вночі буде до +3.. .+5. В Ужгороді температура буде досягати +4... +6. У східних областях також буде досить тепло - до +4... +6 градусів. Трохи прохолодніше прогнозується в Центрі і на Заході. Там, за словами синоптиків, нічна і денна температури будуть приблизно однаковими - до +2.. +4. У Києві та північних областях буде трохи прохолодніше - до 1... 3 градусів протягом дня.

Що стосується опадів, то мокрий дощ зі снігом очікуються в суботу по всій території країни. Вітер переважно західний.

Прогноз погоди на вихідні: Неочікуване потепління - синоптики шокували українців

У неділю, 1 грудня, в Україні буде сонячна і суха погода. Температура повітря на півдні країни сягатиме +5 градусів вдень, а в північних областях опуститься до -1. На Заході, в порівнянні з попереднім днем, помітно похолодає - до 0... + 2 вдень. Вночі температура опуститься до -2...-4 градусів. У східних областях синоптики обіцяють потепління до -1... 1, вдень до 2... 4 вночі.

У столиці в неділю буде сонячно, вдень температура підвищиться до -1... + 1 градуса, вночі опуститься до -2..-4. Погода у вихідний день буде сприятлива для прогулянок на свіжому повітрі, адже дощів у перший день зими не передбачається. Вітер переважно північно-західний.

Прогноз погоди на вихідні: Неочікуване потепління - синоптики шокували українців

Раніше синоптики здивували українців прогнозом погоди на грудень, прогнозуючи аномальне потепління і дощі зі снігом.

ДЖЕРЕЛОmeteo.gov.ua